Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Seria D – ramowe przemysłowe ze stałą głowicą

O producencie
Logo HIDROGARNE

HIDROGARNE to hiszpańska firma istniejąca od 1987 roku. Zakład produkcyjny znajduje się przy trasie Barcelona – Lleida i dysponuje powierzchnią produkcyjną 4.500 metrów kwadratowych.

Firma specjalizuje się w produkcji 57 rodzajów pras hydraulicznych sklasyfikowanych w 12 kategoriach. Prasy hydrauliczne Hidrogarne Hiszpania, produkowane są standardowo w zakresie nacisku od 30 do 500 ton oraz konstrukcje specjalne projektowane wg specyficznych wymogów – do 2000 ton nacisku.

Seria D – ramowe przemysłowe ze stałą głowicą

Spawana elektrycznie struktura typu ramowego ze stali ST-52.3 , stabilizowana i obrabiana z najwyższą dbałością o szczegóły dla zapewnienia doskonałej równoległości i dokładności. Projekt jest wyliczany przy użyciu nowoczesnego oprogramowania , zapewnia to precyzję i wysokie standardy jakości. Siłownik podwójnego działania, tłok chromowany z nakładką zabezpieczająca końcówkę. Cylinder zabezpieczony antyobrotowo. Regulacja skoku cylindra i poziomu zejścia za pomocą krańcówek. Grupa hydrauliczna z dwoma prędkościami i z przełącznikiem prędkości. Tryby pracy manualny i półautomatyczny z selektorem trybu. Nacisk wizualizowany w tonach. Stół podnoszony za pomocą przekładni – dla wersji DM – korbą, dla wersj DV – napędzane. Zarządzanie funkcjami przy pomocy słupka z pedałami i grzybkiem bezpieczeństwa

Produkcja hiszpańska, wysoka jakość, zgodność z CE. Są produkowane z naciskami od 80 do 300 ton.

Sprawdź też inne prasy hydrauliczne Hidrogarne

Zapytaj o produkt

logo INTE

Osoba prowadząca

Piotr Pytlak
Inżynier sprzedaży
+48 601 499 430
pp@inte.com.pl