Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Seria L – ramowe przemysłowe z ruchomą głowicą

O producencie
Logo HIDROGARNE

HIDROGARNE to hiszpańska firma istniejąca od 1987 roku. Zakład produkcyjny znajduje się przy trasie Barcelona – Lleida i dysponuje powierzchnią produkcyjną 4.500 metrów kwadratowych.

Firma specjalizuje się w produkcji 57 rodzajów pras hydraulicznych sklasyfikowanych w 12 kategoriach. Prasy hydrauliczne Hidrogarne Hiszpania, produkowane są standardowo w zakresie nacisku od 30 do 500 ton oraz konstrukcje specjalne projektowane wg specyficznych wymogów – do 2000 ton nacisku.

Seria L – ramowe przemysłowe z ruchomą głowicą

Prasa ramowa o budowie analogicznej do prasy serii D. Różnicą zasadniczą jest przesuw głowicy wzdłuż ramy – tzn siłownik można ustawić na dowolnej pozycji od prawej do lewej.

Przeznaczenie pras Serii L to prace takie jak: wyciskanie, wciskanie, wtłaczanie, montaż lub demontaż kół zębatych, łożysk, piast, tulei, czopów, wałów, głębokie tłoczenie, dziurkowanie, gięcie, prostowanie, itp. Najnowsza generacja pras hydraulicznych Serii L, cechuje się szerokim zakresem zastosowań na co pozwala możliwość użycia narzędzi do gięcia i wytłaczania, jak również możliwość zainstalowania form czy matryc.

Seria ta pracuje z ciśnieniem roboczym nie większym niż 320 bar w celu zapewnienia większej trwałości systemu hydraulicznego.

Występują w dwóch rodzajach – wersja LM – z manualnym przesuwem głowicy i podnoszeniem stołu przy pomocy korby napędzającej przekładnię, wersja LV – napędzane podnoszenie stołu i przesuw głowicy manualny. Są produkowane z naciskami od 100 do 300 ton.

Sprawdź też inne prasy hydrauliczne Hidrogarne

Zapytaj o produkt

logo INTE

Osoba prowadząca

Piotr Pytlak
Inżynier sprzedaży
+48 601 499 430
pp@inte.com.pl