Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Zwijarki do blachy 4-walcowe, hydrauliczne MG Italy

O producencie
LOGO MG SRL

Hydrauliczne zwijarki MG produkowane są w Fossano we Włoszech przez firmę MG Srl.

MG Srl to doświadczony i znany producent zwijarek do blachy i kształtowników istniejący od roku 1959. Rozpoczynając budowę maszyn do kształtowania blach, firma skupiła się na jakości i innowacyjności, dzięki czemu stała się topowym producentem hydraulicznych maszyn do zwijania blach wyposażonych w zaawansowane sterowania NC i CNC, wsporniki, stoły, systemy podawcze, odbiorcze, automatyzacje zwijania itd

Wolumen produkcji corocznie przekracza 400 maszyn w zakresie szerokości roboczej od 200 mm do 8000 mm i grubości blach od 0,2 do 300 mm.  W Polsce pracuje kilkaset maszyn i cieszą się one doskonała opinią. Najmniejsze z nich zwijają cienkie blachy 0,5-1 mm, trochę większe zwijające blachy 4-6-8-10-15-20 mm itd, aż po największe, zwijące blachy grube – do 160 mm.

Zwijarki do blachy 4-walcowe, hydrauliczne MG Italy

Zwijarki do blachy 4-walcowe prod. MG Srl Italy to rozwiązanie gwarantujące najwyższą wydajność, niezawodność, precyzję, powtarzalność oraz wszechstronność.  Walcarki hydrauliczne 4-walcowe są obecnie najpopularniejszym wyborem wśród użytkowników przemysłowych ze względu na łatwość obsługi, krótkie odcinki proste oraz możliwość zastosowania sterowania NC i CNC i dzięki temu realizowania powtarzalnej produkcji.

Zwijarki te są używane do precyzyjnego zwijania blach czarnych, nierdzewnych, aluminiowych, alucobondów oraz blach twardych – hardoksów, ich budowa pozwala na niemal całkowite zlikwidowanie odcinków prostych w trakcie procesu walcowania.

Walcarki 4-walcowe hydrauliczne produkcji MG SRL występują w zakresie produkcyjnym od długości roboczej 200 mm do 8000 mm oraz dla grubości blachy poniżej 1 mm do 180 mm.  MG podejmuje się także projektów wykraczających poza w/w zakresy.

Sprawdź też inne maszyny MG Srl Italy

Zapytaj o produkt

logo INTE

Osoba prowadząca

Paweł Kurpiasz
Inżynier sprzedaży
+48 733 993 911
pk@inte.com.pl