tel: +48 17 780 07 12    fax: +48 17 788 97 08    kom: +48 601 498 430
Nasz kanał na Youtube Nasz kanał na Google+ INTE na facebooku

wycinarki do naroży SIMASV

Hydrauliczne wycinarki do naroży SIMASV Italy są służą do wycinania naroży podczas przygotowywania formatek do gięcia pudełek z blach.

 

Produkowane są ze stałym lub zmiennym kątem wykrawania, dodatkowo mogą być wyposażone w przystawkę, głowicę do wykrawania otworów.

 

Katalog wycinarek do naroży SIMASV

 

Hydrauliczna wycinarka SIMASV to wyrafinowana pod względem technicznym konstrukcja, która jest jednocześnie przyjazna dla użytkownika.

 

Produkowana od 80' lat maszyna wyposażona jest w opatentowany system automatycznego ustawiania szczeliny cięcia. Linia produktów składa się z 12 modeli będących odpowiedzią na oczekiwania rynku.

 

Modele mogą wycinać ze stałym kątem 90 st (AF) lub kątem nastawnym w zakresie 30-140 st (AV). Mogą się między sobą różnić długością noży (od 220mm do 250mm) i grubością ciętego materiału (max 10mm).

 

Modele AF: hydrauliczne wycinarki ze stałym kątem wycinania (90st) i różną długością noży (od 220mm do 250mm) są wyposażone w głowicę tnąca GS500 o pionowym działaniu góra - dół, zainstalowana na kompaktowej spawanej konstrukcji wyposażonej w stabilny stół z rowkami "T".Wycinarki wyposażone w opatentowany system autoregulacji szczeliny cięcia.

 

Modele AV: hydrauliczne wycinarki z nastawny w zakresie od 30 st do 140 st kątem wycinania i różną długością noży (od 220mm do 250mm) są wyposażone w głowicę tnąca GS500 o pionowym działaniu góra - dół, zainstalowana na kompaktowej spawanej konstrukcji wyposażonej w stabilny stół z rowkami "T". Wycinarki wyposażone w opatentowany system autoregulacji szczeliny cięcia.

 

Modele XX/P: hydrauliczne wycinarki z zamontowaną głowicą dziurkującą

Złóż zapytanie
Zapraszamy do składania zapytań : odpowiadamy szybko, udzielamy fachowej - konkretnej informacji, transakcję realizujemy sprawnie - dbamy o to by każdy nasz klient był zadowolony z kontaktów z nami.