tel: +48 17 780 07 12    fax: +48 17 788 97 08    kom: +48 601 498 430
Nasz kanał na Youtube Nasz kanał na Google+ INTE na facebooku

Prasy mimośrodowe (mechaniczne)

Logo Mecanica ExactaMecanica Exacta Portugalia ma blisko 70 lat doświadczenia w budowie pras mimośrodowych mechanicznych i hydraulicznych. Doświadczenie i wiedza połączona ze zdolnością projektowania i ciągłym dążeniem do tworzenia innowacyjnych produktów o wysokiej jakości wykonania,  spowodowały że Mecanica Exacta jest uznanym producentem pras. Mecanica Exacta tworzy i rozwija rozwiązania zawierające najnowocześniejsze technologie w dziedzinach procesów produkcyjnych i sterowania.

W erze rygorystycznych wymagań klientów, decyzja o współpracy z dostawcą sprowadza się głównie do kwestii zaufania do produktu, jakości, wydajności, elastyczności i zakresu usług.

Gwarancją jakości wyrobów są doświadczenie pracowników i ciągła kontrola jakości opierającą się o DIN EN ISO 9001. Projektowanie i wdrażanie kompletnych pras i linii produkcyjnych, wiedza, doświadczenie, zasoby i innowacje są to kluczowe słowa, które czynią firmę Mecanica Exacta zasługującą na zaufanie i uznanie klientów. .

Technologie z zakresu obróbki plastycznej i systemów transferowych, pozwalają na połączenie wysokiej wydajności z dużą elastycznością i bezpieczeństwem.

 

Misją Mecanica Exacta jest: :

• Koncentracja na utrzymywaniu i podnoszeniu jakości i niezawodności, uznawanej przez klientów

• Doskonalenie jakości obsługi klientów (obsługa sprzedażna i posprzedażna);

• Badania i rozwój;

• Podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, przy jednoczesnym zapewnieniu im motywacyjnych warunków pracy.

 

Prasy mimośrodowe mechaniczne Mecanica Exacta posiadają referencje firm:

AUTOMOTION GESTAMP, KIRCHOFF, ANTOLIN, CHASSIS BRAKES INETRNATIONAL, TOYOTA BOSHOKU, BOSCH, ARCELORMITTAL, SNA EUROPA, SHOTIC EUROPA, EFACES, FLAMA i innych.

 

Prasy mimośrodowe mechaniczne - rodzaje:

 

Wysięgowe prasy mimośrodowe serii CC Mecanica Exacta Portugalia


Prasa mimośrodowa automatyczna CC63
 
Prasa mimośrodowa serii CC - to zaawansowana technicznie automatyczna i półautomatyczna maszyna przeznaczona do wysokowydajnej i dokładnej obróbki. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom: strukturze o wysokiej sztywności, wytrzymałym mechanizmom przeniesienia napędu i automatyzacji regulacji skoku i położenia suwaka, spełniają najwyższe wymagania użytkowników. ​

Ramowe dwupunktowe prasy mechaniczne serii DM Mecanica Exacta Portugalia


Prasa mimośrodowa typu DM Mecanica Exacta
Prasy mimośrodowe serii DM to wysokowydajne automatyczne i półautomatyczne maszyny do dokładnej obróbki, stosowania dużych i skomplikowanych narzędzi i matryc postępowych. Charakteryzuje się dużym zakresem regulacji skoku, co pozwala na zastosowanie szerokiego zakresu narzędzi. Zastosowanie długich i precyzyjnych prowadnic ma korzystny wpływ na żywotność narzędzi. Automatyzacja regulacji skoku i położenia suwaka znacznie przyspiesza ustawienie maszyny do pracy.
czytaj więcej

Ramowe prasy mechaniczne serii DM-S Mecanica Exacta Portugalia


Ramowe  prasy mimośrodowe serii DM-S Mecanica Exacta Portugalia
Prasa ramowa mimośrodowa serii DM-S jest zoptymalizowana do dokładnych procesów wykrawania i płytkiego tłoczenia. Duży zakres regulacji skoku umożliwia zastosowanie szerokiego zakresu narzędzi. Jak wszystkie prasy Mecanica Exacta, prasa seri DM-S przystosowana jest zarówno do załadunku ręcznego, jaki i do współpracy z systemami automatycznego podawania i odbioru materiału. Automatyzacja regulacji skoku i położenia suwaka znacznie przyspiesza ustawienie maszyny do pracy.
czytaj więcej

Wysięgowe prasy mimośrodowe serii PM Mecanica Exacta Portugalia


Prasy mimośrodowe serii PM Mecanica Exacta Portugalia

 

Wysięgowe prasy mimośrodowe serii PM Mecanica Exacta Portugalia to popularne, wytrzymałe i wydajne maszyny o kompaktowej formie. Charakteryzują się wysoką prędkością nominalną.

Przystosowane do pracy z automatycznymi podajnikami.

 

 

czytaj więcej

Systemy podawcze i odkładcze


Systemy podawcze i odkładcze

 

 

Mecanica Exacta Portugalia oferuje wysokiej jakości kompletne systemy podawcze materiału do pras, systemy odkładcze detali po obróbce, oraz elementy tych systemów: rozwijarki do blach z kręgów, prostowarki, zespoły tnące (gilotyny) i podajniki.

 

 

czytaj więcej

Systemy transferu


System transferu detali Mecanica Exacta Portugalia

 

 

Mecânica Exacta projektuje i dostarcza systemy transportu technologicznego tzw systemy transferowe typu: jednoosiowe, dwuosiowe (krzyżowe) jak również zaawansowane systemy 3D.

 

 

czytaj więcej