Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Gilotyny do blachy

Najwyższa jakość gilotyn do blachy CNC

Producent

Logo RICO Portugalia

Nożyce gilotynowe RICO są produkowane w Portugalii w zakładzie zlokalizowanym na obrzeżach Porto. RICO posiada ponad 50 letnią historię wytwarzając prasy krawędziowe, gilotyny oraz systemy automatyzacji gięcia i cięcia charakteryzujące się wysokim stopniem zaawansowania, innowacyjności oraz ponadprzeciętną jakością i precyzją działania.

Gilotyny hydrauliczne RICO oferowane są z automatycznym zmiennym kątem natarcia noża zależnym od grubości i gatunku ciętej blachy. Maszyny posiadają również innowacyjną konstrukcję wielopunktowego podparcia noża co znakomicie zwiększa precyzję i jakość linii cięcia oraz wydłuża żywotność noży.

Producent

Nożyce gilotynowe Hezinger produkowane są w 3 wersjach. Seria A-Line to mechaniczne nożyce przeznaczone do cięcia cienkich blach, idealnie sprawdzające się jako maszyny warsztatowe. Nożyce gilotynowe serii B-Line to ekonomiczny model ze stałym kątem natarcia noża, z dużym zakresem grubości ciętej blachy. Gilotyny z serii C-Line to hydrauliczne, zaawansowane maszyny ze zmiennym kątem natarcia noża, z przeznaczeniem do intensywnej pracy.