INTE

O firmie

Strona główna >> O firmie

INTE - Maszyny Sp. z o.o.

INTE-Maszyny skupia swoje działania na poszukiwaniu rozwiązań oraz dostarczaniu maszyn i urządzeń z zakresu plastycznej obróbki blach, zapewniając opiekę techniczną w całym okresie ich użytkowania. Działalność tę budujemy w oparciu o wieloletnie relacje z europejskimi producentami maszyn i urządzeń. Dbamy by realizacja każdego projektu przynosiła Państwu optymalne efekty, dzięki współpracy rozpoczynającej się na etapie przygotowania oferty i trwającej łącznie z etapem użytkowania.

17 letnie doświadczenie na rynku, ponad 1500 zadowolonych użytkowników to dla nas potwierdzenie właściwie wybranego modelu działania. Wszystko to jest możliwe dzięki doświadczonemu i świetnie przygotowanemu zespołowi specjalistów z zakresu sprzedaży maszyn i inżynierów serwisu wraz z którym zapraszamy do kontaktu.

Odtwórz film na temat INTE na ITM

Doświadczenie budowane przez lata

Inte-Maszyny Sp. z o.o.  istnieje od 2006 roku, kontynuując działalność wcześniej powstałej spółki cywilnej.
Od początku działalności jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem włoskiego producenta zwijarek MG SRL by w następnych latach rozszerzyć nasza ofertę o producentów pras krawędziowych, pras hydraulicznych i mimośrodowych z Portugalii, Hiszpanii i Włoch.

Od początku naszej działalności naszym partnerem jest także niemiecka firma Hezinger GmbH.

0 +
Lat doświadczenia
0 +
Typów maszyn w ofercie
0
Wiodących marek z UE
0 +
Zadowolonych klientów

Jak działamy?

INTE-Maszyny będąc autoryzowanym dystrybutorem kilku europejskich, renomowanych producentów maszyn, rozumie jak ważnym etapem procesu zamówienia jest identyfikacja państwa potrzeb. Ustalamy je we współpracy z Wami, w trakcie kontaktów telefonicznych, spotkań, prezentacji urządzeń u użytkowników lub prezentacji i spotkań w zakładach producentów.

Wiemy, że potrzeby są różne dlatego nie działamy schematycznie. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, wspieramy Was także w znalezieniu źródeł finansowania.
Efektem tych działań jest rozwiązanie dopasowane do Waszych indywidualnych wymagań, rozwiązanie trafne.
Oczywiście cały etap wdrażania maszyn do użytkowania wraz ze szkoleniem personelu obsługi, opieka gwarancyjna i pogwarancyjna są realizowane przez nasz dział techniczny.

Rozmowa

Słuchamy Was uważnie, notujemy Wasze oczekiwania stawiane poszukiwanym maszynom i wykorzystywanej technologii. Wiele maszyn dostarczyliśmy, wiele rozmów odbyliśmy, mamy przygotowanie teoretyczne i praktyczne w zakresie o którym rozmawiamy z Wami. Rozumiemy Was.

Analiza

Analizujemy Wasze potrzeby, nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedza producentów których reprezentujemy, pozwala nam właściwie i dokładnie rozpoznać Wasze potrzeby co docelowo prowadzi do złożenia propozycji najlepiej dopasowanej do Waszych wymogów.

Oferta

Składamy optymalną propozycję dla realizacji rozpoznanych celów. Oferowane przez nas maszyny to maszyny o wysokiej jakości. Aby ją uzyskać należy użyć komponentów oraz sposobów wytworzenia, które także posiadają swoją cenę.  Nasza oferta nie jest najtańsza ale ma najlepszy stosunek ceny do jakości, mowa także o jakości posprzedażnej ! 

Dostosowanie

Wspólnie z Wami weryfikujemy ofertę i w razie potrzeb modyfikujemy ofertowane rozwiązanie, uzgadniamy jakie wyposażenie dodatkowe będzie potrzebne, rozmawiamy też o końcowej cenie, terminie, warunkach dostawy, instalacji i serwisu.

Finalizacja

W oparciu o uzgodnienia przystępujemy do realizacji zamówienia, które monitorujemy w trakcie jego realizacji. Jeśli jesteśmy umówieni na testy przed odbiorem to jedziemy wspólnie do producenta by je przeprowadzić.

Montaż

Dostarczamy maszynę na Wasz adres, instalujemy, szkolimy personel obsługi. Każda maszyna posiada instrukcję obsługi w j.polskim, w tym certyfikat CE.  

Serwis

Nasz dział serwisu towarzyszy Wam przez cały okres eksploatacji maszyny - prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ze wsparciem producentów maszyn.

Close-up of businessmen shaking hands after successful agreement.

Praca w INTE

Nasz zespół posiada doświadczenie techniczne i ogromną wiedzę z zakresu budowy i obsługi oferowanych maszyn.

Praca u nas  koncentruje się na dwóch kierunkach :

  1. Specjalista do spraw sprzedaży maszyn 
  2. Inżynier serwisu technicznego

INTE-Maszyny zapewnia pracownikom specjalistyczne szkolenia, wsparcie w samokształceniu, zapewnia odpowiednie narzędzia pracy oraz wynagradza adekwatnie do osiąganych wyników.
Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole
skontaktuj się z nami.