Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Rozwijarki, podajniki, prostowarki, transfer

Producent

Logo Mecanica Exacta
Mecanica Exacta Portugalia to producent pras mechanicznych i hydraulicznych z 70 letnią historią. Oprócz pras Mecanica Exacta produkuje także różnorodny osprzęt automatyzujący produkcję z użyciem pras.
W tym dziale zaprezentujemy – rozwijarki blachy z kręgu, podajniki, prostowarki, transport 3d, przenośniki kartezjańskie, automatyczne zmieniarki matryc, narzędzia progresywne. Doświadczenie i wiedza połączone z ciągłym dążeniem do tworzenia solidnych a jednocześnie innowacyjnych pras mimośrodowych mechanicznych, spowodowały że Mecanica Exacta jest uznanym producentem na rynkach światowych o doskonałej opinii producenta budującego prasy przemysłowe z przeznaczeniem do wieloletniej, intensywnej pracy.
Przykładowe referencje:AUTOMOTION GESTAMP, KIRCHOFF, ANTOLIN, CHASSIS BRAKES INETRNATIONAL, TOYOTA BOSHOKU, BOSCH, ARCELORMITTAL, SNA EUROPA, SHOTIC EUROPA, EFACES, FLAMA i wiele innych.

Producent

LARA – Automatización de prensas S.L. to hiszpańska firma z siedzibą w okolicy Barcelony specjalizująca się w projektowaniu i produkcji urządzeń do podawania taśmy blach do pras używanych w przemyśle obróbki metali. 

LARA  jest firmą z ponad 30 letnią historią, w tym czasie zrealizowała tysiące maszyn stając się liderem w branży.

Jakość jest priorytetem dla firmy LARA, dlatego szczególne znaczenie w firmie ma dział kontroli jakości, który ścisłe monitoruje proces produkcji, włączając w to zarówno komponenty i materiały użyte do montażu jak i proces obróbki mechanicznej, montaż i estetykę wykończenia.

LARA to renomowana firma z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem, oferująca szerokie spektrum rozwijaków, podajników, prostowarek jak i kompletne linie skonfugurowane z w/w urządzeń, niejednokrotnie dostosowane do specyficznego zapotrzebowania użytkownika.