Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Prasy krawędziowe

najwyższa jakość pras krawędziowych RICO

Producent

Prasy krawędziowe RICO są produkowane w Portugalii w zakładzie zlokalizowanym na obrzeżach Porto. RICO posiada ponad 50 letnią historię wytwarzając prasy krawędziowe, gilotyny oraz systemy automatyzacji gięcia i cięcia charakteryzujące się wysokim stopniem zaawansowania, innowacyjności oraz ponadprzeciętną jakością i precyzją działania.

Krawędziarki RICO to najwyższej jakości, maksymalnie  zaawansowane maszyny. Są uniwersalne – mogą wykonywać zarówno drobną produkcję jednostkową jak i produkcję wielkoseryjną w przedsiębiorstwach gdzie wymagane jest zachowanie ciągłości pracy maszyn przez 24 godziny na dobę.

Producent

W ofercie firmy Hezinger znajdują się 3 modele pras krawędziowych CNC, zaprojektowane i wykonane tak aby zapewnić optymalne rozwiązania dla użytkowników o różnym poziomie potrzeb i zaawansowania produkcji. Maszyny serii A-Line przeznaczone są do prac warsztatowych oraz dla początkujących użytkowników. Model B-Line to idealne rozwiązanie dla firm, które już mają doświadczenie w gięciu blach i potrzebują skonfigurować maszynę pod swoją produkcję. Maszyny serii C-Line to najbardziej zaawansowany model z wysokimi parametrami technicznymi przeznaczony do wielkoseryjnej produkcji.