tel: +48 17 780 07 12    fax: +48 17 788 97 08    kom: +48 601 498 430
Nasz kanał na Youtube Nasz kanał na Google+ INTE na facebooku
Zwijarki hydrauliczne do blachy MG-HEZINGER

MG SRL Italy - producent zwijarek do blachy i do profili Producent MG Srl Italywww.mgsrl.com  we współpracy z Hezinger GmbH Germany  -  www.hezinger.de


Walcarki, zwijarki do blachy są urządzeniami służącymi do zwijania blach na kształt cylindra, cysterny, łuku, z jednym promieniem lub wieloma promieniami oraz na kształt stożka. W zależności od potrzeb, walcarki hydrauliczne MG-Hezinger mogą zwijać blachy o grubości nawet do 250mm.  Producent MG-Hezinger, którego autoryzowanym przedstawicielem jesteśmy, produkuje zwijarki 4-walcowe, zwijarki 3 walcowe z dosuwem planetarnym oraz z dosuwem poziomym z dostosowaniem geometrii, oraz walcarki do blach cienkich 2-walcowe. Oprócz tego produkcja obejmuje walcarki 3-rolkowe do profili a także różne urządzenia specjalne np. wielowalcowe do prostowania blachy.  Służymy pomocą w doborze odpowiedniego typu i wielkości  maszyn z uwzględnieniem wymagań klienta. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
 

Zwijarki do blach - rodzaje

Zwijarki do blachy 4-walcowe z napędem hydraulicznym produkcji MG Hezinger


Zwijarka do blachy typ MH 3014 ze sterownikiem NC

 

4-walcowe zwijarki, walcarki do blachy służą do precyzyjnego zwijania blach czarnych, nierdzewnych, aluminiowych, alucobondów oraz blach twardych - hardoksów.  Korpus spawany, Walce hartowane i szlifowane, Napęd hydrauliczny - niezależnie napędzane walce centralne, funkcja zwijania stożków, baryłkowatość walców, kalibracja elektro-hydrauliczna, Sterowniki CNC - automatyzacja walcowania, wsporniki. Doświadczenie, wiele adresów referencyjnych w Polsce - walcarka do blach, zwijarka produkcji MG SRL - LIDER RYNKU. czytaj więcej

Walcarki do blachy 3-walcowe MG-Hezinger z napędem hydraulicznym, walce z dosuwem planetarnym


Zwijarka, walcarka do blachy 3-walcowa prod. MG SRL

3-walcowa walcarka, zwijarka do blach, służy do zwijania różnorodnych gatunków blach podobnie jak walcarka 4-walcowa. Jej zaletą jest jej cena, która ze względu na budowę (3 walce zamiast 4), jest niższa od ceny zwijarki 4-walcowej. Maszyna jest tańsza ale także w pełni funkcjonalna ! Korpus spawany, Walce hartowane i szlifowane, funkcja stożków, 3-walce napędzane niezależnymi silnikami hydraulicznymi. Jest zalecana do różnorodnej i nie seryjnej produkcji. Jest niezastąpiona do zwijania blach o grubościach od 100-250 mm.

czytaj więcej

Zwijarki hydrauliczne 2-walcowe do zwijania cienkich blach z dolnym walcem z tworzywa


Zwijarka do blachy 2-walcowa prod. MG SRL Italy

Zwijarka 2-walcowa MG-Hezinger jest maszyną do precyzyjnego zwijania cienkich blach o grubościach do 3 mm.  Zwijanie realizowane jest dzięki dociskowi dolnego walca ze specjalnego tworzywa do górnego walca stalowego. Siła docisku oraz średnica stosowanej nakładki na górny walec, decyduje o uzyskanej średnicy zwijki. Maszyna bardzo szybka, brak odcinka prostego na końcach, doposażona w automatyczne podajniki lub roboty może wykonać kilka tysięcy detali na dobę.
 

czytaj więcej