Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Prasy mimośrodowe ramowe jednopunktowe ze zmiennym skokiem – seria PMV

O producencie
Logo HIDROGARNE

Hidrogarne Hiszpania to znany producent pras hydraulicznych z 35 letnią historią, produkujący od kilku lat także prasy mechaniczne, mimośrodowe. Doświadczenie zdobyte w projektowaniu i produkcji  doskonałych pras hydraulicznych, pozwoliło producentowi w krótkim czasie zdobyć dużą grupę zadowolonych użytkowników pras mimośrodowych.

Prasy mimośrodowe Hidrogarne charakteryzują się wysoką jakością wykonania a jednocześnie są konkurencyjne cenowo.

Prasy mimośrodowe ramowe jednopunktowe ze zmiennym skokiem – seria PMV

Seria pras ramowych PMV, produkowanych przez HIDROGARNE w Hiszpanii, to jednokorbowe maszyny o zmiennym skoku. Są one przeznaczone do różnorodnych zastosowań w branżach takich jak motoryzacja, lotnictwo, kolejnictwo i wiele innych związanych z obróbką plastyczną metali.

Zakres produkcji pras PMV wynosi od 100 do 400 ton, ale producent może również zrealizować projekty o większych parametrach na życzenie klienta.

Warto zaznaczyć, że maszyny te są produkowane w Hiszpanii i spełniają wszystkie wymagane przepisy dotyczące bezpieczeństwa zgodnie z normą CE, co gwarantuje wysoką jakość i niezawodność.

Prasy PMV objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, która jest świadczona przez lokalnego przedstawiciela HIDROGARNE w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką pras mimośrodowych Hidrogarne oraz z zakresem produkcji.

Zapytaj o produkt

logo INTE

Osoba prowadząca

Piotr Pytlak
Inżynier sprzedaży
+48 601 499 430
pp@inte.com.pl