Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Giętarki hydrauliczne do piór przenośników ślimakowych HELIX

O producencie
LOGO MG SRL

Hydrauliczne giętarki do piór przenośników ślimakowych MG, produkowane są w Fossano we Włoszech.

MG SRL to globalny, doświadczony i znany producent zwijarek do blachy i kształtowników istniejący od roku 1959. Rozpoczynając budowę maszyn do kształtowania blach, firma skupiła się na jakości i innowacyjności, dzięki czemu stała się topowym producentem hydraulicznych maszyn do zwijania blach wyposażonych w zaawansowane systemy sterowania NC i CNC.

MG skupia w swojej rodzinie profesjonalistów ponad 100 osób, które aktywnie uczestniczą w rozwoju firmy, procesach produkcji i  technologii zwijania/walcowania blach, rur i profili. Każdego roku MG produkuje i dostarcza do użytkowników ponad 400 maszyn w zakresie szerokości roboczej od 200 mm do 8000 mm i grubości blach od 0,2 do 300 mm. Maszyny MG pracują na wszystkich kontynentach i są postrzegane jako innowacyjne urządzenia o wysokiej jakości wykonania i długoletniej trwałości.

Giętarki hydrauliczne do piór przenośników ślimakowych HELIX

MG projektuje i produkuje maszyny hydrauliczne do gięcia piór przenośników ślimakowych, służących do przenoszenia cieczy i ciał stałych za pomocą systemu spiralnego obracając się wokół własnej osi. Przenośniki taśmowe mogą być wykorzystywane do produkcji pomp, ugniatarek, mieszadeł, ślimaków i turbin przemysłowych.

Zastosowania i rynki: chemiczny, farmaceutyczny, przetwórstwo spożywcze, przemysł stoczniowy, energia odnawialna, recykling odpadów, górnictwo, przeładunek materiałów sypkich.

Gięcie piór przenośników ślimakowych może być realizowane w bardzo szerokim zakresie.

Stosując odpowiednio przystosowane do tego narzędzia, możemy zaoferować giętarkę zdolną wykonać pióra od średnicy wewnętrznej 40 mm – do średnicy zewnętrznej do 3000 mm.

Skok zwoju może wynosić od 40 mm – do 1400mm.

W zależności od wielkości maszyny, grubość materiału giętego to od 2 mm do 40 mm.

Pióra moga być wykonywane z różnych gatunków:

  • stali węglowej (S235JR, S275JR, S355JR)
  • stali nierdzewnej (AISI 304, AISI 316)
  • stali trudnościeralnych Hardox, itd.

Sprawdź też inne maszyny MG Srl Italy

Zapytaj o produkt

logo INTE

Osoba prowadząca

Paweł Kurpiasz
Inżynier sprzedaży
+48 733 993 911
pk@inte.com.pl