Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Zwijarki 3-rolkowe do wężownic

O producencie
LOGO MG SRL

Hydrauliczne zwijarki MG produkowane są w Fossano we Włoszech przez firmę MG Srl.

MG Srl to doświadczony i znany producent zwijarek do blachy i kształtowników istniejący od roku 1959. Rozpoczynając budowę maszyn do kształtowania blach, firma skupiła się na jakości i innowacyjności, dzięki czemu stała się topowym producentem hydraulicznych maszyn do zwijania blach wyposażonych w zaawansowane sterowania NC i CNC, wsporniki, stoły, systemy podawcze, odbiorcze, automatyzacje zwijania itd

Wolumen produkcji corocznie przekracza 400 maszyn w zakresie szerokości roboczej od 200 mm do 8000 mm i grubości blach od 0,2 do 300 mm, jeśli mówimy o zwijarkach do blachy oraz typoszereg walcarek do profili od średnicy wału 60 do 530 mm.   W Polsce pracuje kilkaset maszyn i cieszą się one doskonała opinią.  Najmniejsze walcarki do blachy zwijają cienkie blachy 0,5-1 mm, trochę większe zwijające blachy 4-6-8-10-15-20 mm itd, aż po największe, zwijące blachy grube – do 160 mm. Jeśli chodzi o walcarki do profili to zainstalowaliśmy w Polsce zakres od 60 do 330mm średnicy trzpienia.

Zwijarki 3-rolkowe do wężownic

Zwijarka do zwijania wężownic – maszyna służąca do zwijania rur w wężownice.

Budowa tych maszyn bazuje na standardowych walcarkach 3-rolkowych do profili i rur, ze wzmocnionymi i skróconymi wałami na które zakładane są rolki dostosowane do zwijanych rur.

Maszyna doposażona jest także w specjalne wsporniki odpowiadające za nadawanie wymaganego odstępu między kolejnymi zwojami wężownicy.

Jeśli  wężownica ma mieć końcówki zwrócone w kierunku przeciwnym do biegu zwojów, maszyna jest wyposażona w specjalne przystawki do wykonania tego zadania.

Zwijarki te najlepiej sprawdzają się ze sterownikami NC i CNC, wtedy proces można oprogramować i uzyskać powtarzalność produktu końcowego.

Sprawdź też inne maszyny MG Srl Italy

Zapytaj o produkt

logo INTE

Osoba prowadząca

Paweł Kurpiasz
Inżynier sprzedaży
+48 733 993 911
pk@inte.com.pl