Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Zwijarki do blach 2-rolkowe, hydrauliczne MG Italy

O producencie
Logo MG

Hydrauliczne zwijarki MG produkowane są w Fossano we Włoszech przez firmę MG Srl.

MG Srl to doświadczony i znany producent zwijarek do blachy i kształtowników istniejący od roku 1959. Rozpoczynając budowę maszyn do kształtowania blach, firma skupiła się na jakości i innowacyjności, dzięki czemu stała się topowym producentem hydraulicznych maszyn do zwijania blach wyposażonych w zaawansowane sterowania NC i CNC, wsporniki, stoły, systemy podawcze, odbiorcze, automatyzacje zwijania itd

Wolumen produkcji corocznie przekracza 400 maszyn w zakresie szerokości roboczej od 200 mm do 8000 mm i grubości blach od 0,2 do 300 mm.  W Polsce pracuje kilkaset maszyn i cieszą się one doskonała opinią. Najmniejsze z nich zwijają cienkie blachy 0,5-1 mm, trochę większe zwijające blachy 4-6-8-10-15-20 mm itd, aż po największe, zwijące blachy grube – do 160 mm.

Zwijarki do blach 2-rolkowe, hydrauliczne MG Italy

Zwijarka 2-walcowa MG jest maszyną do precyzyjnego zwijania cienkich blach dzięki dociskowi dolnego walca ze specjalnego tworzywa do górnego walca stalowego.

Siła docisku oraz średnica stosowanej nakładki na górny walec decyduje o uzyskanej średnicy zwijki.

Maszyna jest bardzo szybka, cykl zwijania po wstępnym ustawieniu parametrów odpowiednich do danego detalu nie wymaga dalszych ustawień i regulacji. Cykl może trwać kilka-kilkanaście sekund na 1 sztukę detalu.

Zwijanie charakteryzuje się brakiem odcinka prostego na końcach.

Maszyna doposażona w automatyczne podajniki lub roboty może wykonać kilka tysięcy detali na dobę.

Sprawdź też inne maszyny MG Srl Italy

Zapytaj o produkt

logo INTE

Osoba prowadząca

Paweł Kurpiasz
Inżynier sprzedaży
+48 733 993 911
pk@inte.com.pl