Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Zwijarki do stożków z walcami stożkowymi

O producencie
Logo MG

Hydrauliczne zwijarki MG produkowane są w Fossano we Włoszech.

MG SRL to sprzedający globalnie, doświadczony i znany producent zwijarek do blachy
i kształtowników istniejący od roku 1959.
Rozpoczynając budowę maszyn do kształtowania blach, firma skupiła się na jakości i innowacyjności, dzięki czemu stała się topowym producentem hydraulicznych maszyn do zwijania blach wyposażonych w zaawansowane sterowania NC i CNC.

MG skupia w swojej rodzinie profesjonalistów ponad 100 osób, które aktywnie uczestniczą w rozwoju firmy, procesach produkcji i technologii zwijania/walcowania blach, rur i profili.
Każdego roku dostarczają ponad 400 maszyn w zakresie szerokości roboczej od 200 mm do 8000 mm i grubości blach od 0,2 do 300 mm dla wymagających klientów z różnych branż.

Zwijarki do stożków z walcami stożkowymi

MG Srl w swojej ofercie posiada zwijarki 2, 3 i 4 walcowe wyposażone w walce stożkowe.

Rozwiązanie dedykowane jest do zwijania tylko i wyłącznie stożków. Ze względu na fakt, że walce są stożkowe  maszyny mają większą łatwość zwijania stożków niż maszyny z walcami cylindrycznymi, także i zakres zwijania stożków jest większy porównując te maszyny z podobnej wielkości walcarkami standardowymi.

Proces konfiguracji wstępnej urządzenia odbywa się po szczegółowej analizie zakresu walcowania stożkowego, który jest do zrealizowania.

Zatem jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą na walcarkę do stożków z walcami stożkowymi, prosimy o przesłanie rysunków stożków, podanie jaki będzie używany materiał i jakiej grubości. Ważną informacją jest też wymagana ilość dobowa / miesięczna itd.

Na tej podstawie będziemy mieli możliwość złożyć Wam ofertę na maszynę zdolną zaspokoić Wasze potrzeby.

Przedstawiamy przykładowe realizacje i filmy prezentacyjne.

Sprawdź też inne maszyny MG Srl Italy

Zapytaj o produkt

Logo INTE

Osoba prowadząca

Paweł Kurpiasz
Inżynier sprzedaży
+48 733 993 911
pk@inte.com.pl