Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

3-rolkowe hydrauliczne zwijarki do rur i profili

O producencie
LOGO MG SRL

Hydrauliczne zwijarki MG produkowane są w Fossano we Włoszech przez firmę MG Srl.

MG Srl to doświadczony i znany producent zwijarek do blachy i kształtowników istniejący od roku 1959. Rozpoczynając budowę maszyn do kształtowania blach, firma skupiła się na jakości i innowacyjności, dzięki czemu stała się topowym producentem hydraulicznych maszyn do zwijania blach wyposażonych w zaawansowane sterowania NC i CNC, wsporniki, stoły, systemy podawcze, odbiorcze, automatyzacje zwijania itd

Wolumen produkcji corocznie przekracza 400 maszyn w zakresie szerokości roboczej od 200 mm do 8000 mm i grubości blach od 0,2 do 300 mm, jeśli mówimy o zwijarkach do blachy oraz typoszereg walcarek do profili od średnicy wału 60 do 530 mm.   W Polsce pracuje kilkaset maszyn i cieszą się one doskonała opinią.  Najmniejsze walcarki do blachy zwijają cienkie blachy 0,5-1 mm, trochę większe zwijające blachy 4-6-8-10-15-20 mm itd, aż po największe, zwijące blachy grube – do 160 mm. Jeśli chodzi o walcarki do profili to zainstalowaliśmy w Polsce zakres od 60 do 330mm średnicy trzpienia.

3-rolkowe hydrauliczne zwijarki do rur i profili

Walcarka, zwijarka do rur i profili MG to napędzana hydraulicznie maszyna służąca do zwijania:

  • płaskowników, prętów kwadratowych, profili o przekroju kwadratowym i prostokątnym
  • rur i prętów okrągłych
  • kątowników i ceowników
  • teowników, dwu-teowników
  • profili specjalnych

Jest maszyną mocną, ma opinię urządzenia bezawaryjnego, jest szczególnie polecana jako urządzenie produkcyjne do seryjnej produkcji ale może być stosowna także do produkcji jednostkowej lub przy pracach remontowych.

Typoszereg standardowy – od fi trzpienia 60mm (rolki o średnicy 215 mm) do trzpienia fi 530 mm (rolki o średnicy 980 mm).

Sprawdź też inne maszyny MG Srl Italy

Zapytaj o produkt

logo INTE

Osoba prowadząca

Paweł Kurpiasz
Inżynier sprzedaży
+48 733 993 911
pk@inte.com.pl