Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Elektroniczne podajniki rolkowe – seria AE

O producencie
Logo LARA - rozwijarki, prostowarki, podajniki

LARA to hiszpański producent z ponad 30 letnią historią, obecny na rynku od 1990 roku, kiedy to Mr. Javier Lara założył firmę i rozpoczął projektowanie i produkcję urządzeń podających blachę z kręgów do pras mechnicznych i hydraulicznych. Na przestrzenii lat firma LARA stała się liderem w branży z tysiącami maszyn dostarczonych i zainstalowanych na całym świecie.

LARA oferuje szeroką gamę rozwiązań, które spełniają wszystkie wymagania rynkowe w sektorze obróbki plastycznej metali. Jest to firma z dużym doświadczeniem w budowie automatycznych linii do odwijania, prostowania i podawania taśm do pras do tłoczenia metali oraz w projektowaniu, budowie i dostarczaniu kompletnych instalacji „pod klucz”.

Maszyny LARA charakteryzują się wysoką jakością i trwałością.

Elektroniczne podajniki rolkowe – seria AE

Elektroniczne podajniki taśmy blachy rozwijanej z kręgu produkowane przez LARA Hiszpania występują w zakresie dla taśm o szerokości od 110 do 1700 mm o maksymalnym przekroju 3000 mm². Obejmują szeroką gamę typów przystosowanych do obsługi wrażliwych materiałów o grubości poniżej 1,0 mm, ale i także do podawania blach grubości 2-10 mm i dla systemów o dużej wydajności.

Podajniki moga być używane do procesów jednoetapowych, ale dzięki wszechstronnemu sterowaniu mogą obsługiwać procesy specjalne, które wymagają wielu kroków sekwencyjnych czy wieloetapowych, obsługując także zmiany matryc.

Zapytaj o produkt

logo INTE

Osoba prowadząca

Tomasz Foltman
Inżynier sprzedaży
+48 570 651 521
tf@inte.com.pl