Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Rozwijaki blachy z kręgu pionowe podwójne – seria 2D

O producencie
Logo LARA - rozwijarki, prostowarki, podajniki

LARA to hiszpański producent z ponad 30 letnią historią, obecny na rynku od 1990 roku, kiedy to Mr. Javier Lara założył firmę i rozpoczął projektowanie i produkcję urządzeń podających blachę z kręgów do pras mechnicznych i hydraulicznych. Na przestrzenii lat firma LARA stała się liderem w branży z tysiącami maszyn dostarczonych i zainstalowanych na całym świecie.

LARA oferuje szeroką gamę rozwiązań, które spełniają wszystkie wymagania rynkowe w sektorze obróbki plastycznej metali. Jest to firma z dużym doświadczeniem w budowie automatycznych linii do odwijania, prostowania i podawania taśm do pras do tłoczenia metali oraz w projektowaniu, budowie i dostarczaniu kompletnych instalacji „pod klucz”.

Maszyny LARA charakteryzują się wysoką jakością i trwałością.

Rozwijaki blachy z kręgu pionowe podwójne – seria 2D

Rozwijaki podwójne produkowane przez LARA Hiszpania zapewniają krótkie przestoje w produkcji. Gdy jeden krąg jest w użyciu, drugi oczekuje by być użyty w momencie gdy pierwszy się wyczerpie.

Są produkowane o nośności do 15 ton i do 1500 mm szerokości taśmy.

Rozwijarki mogą być dostarczane z silnikiem lub bez, z mechanicznym lub hydraulicznym rozszerzeniem trzpienia, pojedynczym lub podwójnym trzpieniem, opcjonalnym systemem ramion dociskowych, ze stałą lub ruchomą windą podającą krąg, z innymi opcjonalnymi akcesoriami i różnymi prędkościami.

Zapytaj o produkt

logo INTE

Osoba prowadząca

Tomasz Foltman
Inżynier sprzedaży
+48 570 651 521
tf@inte.com.pl