Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Rozwijaki blachy z kręgu pionowe pojedyncze – seria D

O producencie
Logo LARA - rozwijarki, prostowarki, podajniki

LARA to hiszpański producent z ponad 30 letnią historią, obecny na rynku od 1990 roku, kiedy to Mr. Javier Lara założył firmę i rozpoczął projektowanie i produkcję urządzeń podających blachę z kręgów do pras mechnicznych i hydraulicznych. Na przestrzenii lat firma LARA stała się liderem w branży z tysiącami maszyn dostarczonych i zainstalowanych na całym świecie.

LARA oferuje szeroką gamę rozwiązań, które spełniają wszystkie wymagania rynkowe w sektorze obróbki plastycznej metali. Jest to firma z dużym doświadczeniem w budowie automatycznych linii do odwijania, prostowania i podawania taśm do pras do tłoczenia metali oraz w projektowaniu, budowie i dostarczaniu kompletnych instalacji „pod klucz”.

Maszyny LARA charakteryzują się wysoką jakością i trwałością.

Rozwijaki blachy z kręgu pionowe pojedyncze – seria D

Rozwijarki pionowe do zwojów blachy produkowane przez LARA Hiszpania mogą mieć do 15 000 kg udżwigu i obługiwać szerokość taśmy do 1 800 mm na wysuwanym trzpieniu.

Rozwijaki mogą być dostarczane z napędem lub wolnobieżne, z mechanicznym lub hydraulicznym rozszerzeniem trzpienia, pojedynczym lub podwójnym trzpieniem, opcjonalnym systemem ramion dociskowych, ze stałym lub mobilnym wózkiem podającym kręgi i z innymi opcjonalnymi akcesoriami oraz różnymi prędkościami.

Zapytaj o produkt

logo INTE

Osoba prowadząca

Tomasz Foltman
Inżynier sprzedaży
+48 570 651 521
tf@inte.com.pl