Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Rozwijaki blachy z kręgu poziome – seria DHP

O producencie
Logo LARA - rozwijarki, prostowarki, podajniki

LARA to hiszpański producent z ponad 30 letnią historią, obecny na rynku od 1990 roku, kiedy to Mr. Javier Lara założył firmę i rozpoczął projektowanie i produkcję urządzeń podających blachę z kręgów do pras mechnicznych i hydraulicznych. Na przestrzenii lat firma LARA stała się liderem w branży z tysiącami maszyn dostarczonych i zainstalowanych na całym świecie.

LARA oferuje szeroką gamę rozwiązań, które spełniają wszystkie wymagania rynkowe w sektorze obróbki plastycznej metali. Jest to firma z dużym doświadczeniem w budowie automatycznych linii do odwijania, prostowania i podawania taśm do pras do tłoczenia metali oraz w projektowaniu, budowie i dostarczaniu kompletnych instalacji „pod klucz”.

Maszyny LARA charakteryzują się wysoką jakością i trwałością.

Rozwijaki blachy z kręgu poziome – seria DHP

Poziome rozwijarki paletowe firmy LARA są idealnym rozwiązaniem do odwijania zwojów delikatnych i lekkich materiałów o grubości taśmy do 2 mm i szerokości do 230 mm.

Maszyny te umożliwiają całkowite odwijanie wielu kręgów ułożonych na jednej palecie, skracając przestoje wynikła z potrzeby załaożenia nowego kręgu blachy.

Dostępne są rozmiary o całkowitej nośności od 1.000 kg do 5.000 kg obsługujące kręgi blachy o średnicy do 1.800 mm.

Zapytaj o produkt

logo INTE

Osoba prowadząca

Tomasz Foltman
Inżynier sprzedaży
+48 570 651 521
tf@inte.com.pl