tel: +48 17 780 07 12    fax: +48 17 788 97 08    kom: +48 601 498 430
Nasz kanał na Youtube Nasz kanał na Google+ INTE na facebooku
Giętarki (walcarki) hydrauliczne do profili i rur MG-Hezinger

Producent zwijarek do blachy i do profili i rur - MG SRL - zakład w Fossano koło TurynuWalcarka, zwijarka do profili MG to napędzana hydraulicznie maszyna służąca do zwijania płaskowników, kątowników, prętów kwadratowych, okrągłych, profili o przekroju kwadratowym, prostokątnym, rur, ceowników, teowników i innych profili specjalnych. Jest maszyną mocną, ma opinię urządzenia bezawaryjnego, jest szczególnie polecana jako urządzenie produkcyjne do seryjnej produkcji ale może być stosowna także do produkcji jednostkowej lub przy pracach remontowych.

 

Producent MG Włochy - www.mgsrl.com we współpracy z Hezinger GmbH Niemcy - www.hezinger.de

 

Zakres produkcji - to giętarki do blachy 3-rolkowe od fi trzpienia 60 mm (rolki o średnicy 215 mm) do trzpienia fi 530 mm (rolki o średnicy 980 mm). Są także produkowane zwijarki specjalne 4-walcowe, zwijarki do nadawania promienia skomplikowanym profilom aluminiowym (np okiennym), zwijarki do zwijania spiral wraz z podtrzymkami itd.

Gętarki hydrauliczne do profili

 


Zwijarka hydrauliczna do profili MG służy do zwijania płaskowników, kątowników, prętów, profili o przekroju kwadratowym, prostokątnym, rur, ceowników, teowników i innych profili specjalnych.  Są produkowane w dużym zakresie rozmiarowym, począwszy od walcarek małych, warsztatowych do urządzeń ogromnych do zastosowań wielkogabarytowych np do gięcia profili na budowę hal sportowych lub do budowy mostów...      ​
czytaj więcej