INTE

Targi STOM-TOOL Kielce 19-22.03.2024

Strona główna >> Aktualności

Targi STOM-TOOL Kielce 19-22.03.2024

Targi Kielce STOM

W dniach 19-22.03.2024 będziemy uczestniczyć w targach STOM-TOOL Kielce.

Zaprezentujemy n/w maszyny z UE:

  • Walcarkę MG SRL Italy – 2 metry, grub 20 mm ze wspornikierm górnym z funkcją podpierania stożków/ Kto zwija stożki ten wie jaka to trudna operacja. Ale maszyna może mieć takie dodatki które ją ułatwiają. Na stoisku je zaprezentujemy. Hasło wiodące tej prezentacji – STOŻKI !

  • Prasę krawędziową RICO Portugalia 3 metry, 160 ton z nowym sterownikiem DELEM oraz funkcją szybkiego powrotu – 200 mm/s. Szybciej się nie da a gdy liczy się produktywność to jest kluczowa sprawa. Hasło wiodące tej prezentacji – SZYBKOŚĆ.

  • Prasę mimośrodową Mecanica Exacta Portugalia typ CC63 – Hasło wiodące tej prezentacji – TRWAŁOŚĆ i CISZA. Jeśli wiesz że praca mimośrodowa pracować ma w ruchu ciągłym i wiesz że do tego musi posiadać mocny korpus odporny na odkształcenia, to musisz też wiedzieć że takie korpusy to obecnie rzadkość. Ale Mecanica Exacta tak właśnie buduje maszyny. Poza tym wiesz także że prasa mimośrodowa generuje uciążliwy hałas. Ale jeśli jest on odseparowany od hali za pomocą wielowartwowych paneli dźwiękoszczelnych? Przyjdź, zobacz i posłuchaj.

  • Prasę hydrauliczną Hidrogarne Hiszpania typ CF 80 ze sterownikiem Siemens – Hasło wiodące tej prezentacji – JAKOŚĆ.

Zapraszamy !

Zapraszamy na targi STOM Kielec 2024