tel: +48 17 780 07 12    fax: +48 17 788 97 08    kom: +48 601 498 430
Nasz kanał na Youtube Nasz kanał na Google+ INTE na facebooku

Prasy hydrauliczne przemysłowe - HIDROGARNE Hiszpania

Hidroagarne Hiszpania - Producent pras hydraulicznychHIDROGARNE to hiszpańska firma istniejąca od 1987 roku. Zakład produkcyjny znajduje się przy trasie Barcelona - Lleida i dysponuje powierzchnią produkcyjną 4.500 metrów kwadratowych.

Firma specjalizuje się w produkcji 57 rodzajów pras hydraulicznych sklasyfikowanych w 12 kategoriach.

 

Prasy hydrauliczne Hidrogarne Hiszpania, produkowane są standardowo w zakresie nacisku od 30 do 500 ton oraz konstrukcje specjalne projektowane wg specyficznych wymogów - do 2000 ton nacisku.

Występują jako : ramowe, wysięgowe, bramowe, portalowe, bokserki, 4-kolumnowe oraz konstrukcje niestandardowe.

 

Najwyższa jakość pras hydraulicznych

Producent posiada własny dział projektowania, projekty wykonywane są przy pomocy nowoczesnego oprogramowania metodą elementów skończonych co gwarantuje doskonałe parametry sztywności i odporności prasy hydraulicznej na odkształcenia. Kadłuby pras są spawane i obrabiane mechanicznie po procesie stabilizacji i odprężania dla zapewnienia dokładności geometrycznej.  Struktury wykonywane są ze stali ST52-3. Stoły pras hydraulicznych wykonywane są ze stali nierdzewnej CK-45 i wyposażane są w rowki teowe "T" DIN-650. Zabudowane komponenty hydrauliczne czy elektryczne pochodzą od renomowanych producentów z UE.  Maszyny prod. Hidrogarne spełniają wymogi CE a na dowód doskonałej jakości producent udziela na nie gwarancji 24 miesięcznej.

 

Strona firmowa : www.hidrogarne.com

 

HIDROGARNE opiera swój rozwój na relacjach ze swoimi klientami, użytkownikami pras hydraulicznych TJF GARNET. Do największych klientów firmy należy Siemens, który wyposaża wszystkie swoje zakłady produkujące części dla kolejnictwa w prasy TJF GARNET.
W ramach realizowanej przez Hidrogarne strategii rozwoju nowych rynków, od kilku lat, oficjalnym i wyłącznym przedstawicielem firmy HIDROGARNE Hiszpania na terenie Polski jest nasza firma : tj INTE – Maszyny Sp. z o.o..

 

 

Ramowa prasa hydrauliczna Hidrogarne Hiszpania.


Prasa hydrauliczna ramowa prod. Hidrogarne Hiszpania

Proste w budowie urządzenia, produkowane w pięciu rodzajach. Klasyfikowane jako prasy hydrauliczne ramowe warsztatowe, prostujące. Szeroko zróżnicowane, z głowicami zamontowanym w centrum ramy lub z głowicami przesuwnymi, ze stołami z systemem podnoszenia, z narzędziami gnącymi, dziurkującymi. Naciski do 300 ton.

Wysięgowa prasa hydrauliczna Hidrogarne Hiszpania.

 

Prasa hydrauliczna wysięgowa prod. Hidrogarne Hiszpania

Jedne z najpopularniejszych pras hydraulicznych. Mocny korpus, duże prędkości, wyposażone w duże stoły z rowkami teowymi, poduszki, wyrzutniki. Szczególnie przydatne do wykonywania prac typu tłoczenie, sztancowanie, kucie. Prasy hydrauliczne wysięgowe Hidrogarne produkowane są w czterech rodzajach różniących się stopniem ochrony, prędkościami oraz wielkością strefy roboczej. Naciski do 300 ton.

Prasa hydrauliczna prostująca portalowa Hidrogarne Hiszpania.


Prasy hydrauliczne portalowe prod. Hidrogarne Hiszpania

Prasy hydrauliczne do prostowania arkuszy blach i konstrukcji spawanych z napędzanym przejazdem portalu i głowicy, produkcji Hidrogarne Hiszpania.  Jest to wygodne rozwiązanie problemu manewrowania dużymi detalami w trakcie operacji obróbczych. Materiał przeznaczony do prostowania (lub gięcia) kładziemy na dużym stole a portal dojeżdża w miejsce które wymaga przyłożenia siły. 

Prasa hydrauliczna "bokserki" pozioma prostująca Hidrogarne Hiszpania.


Prasy hydrauliczne poziome prostujące prod. Hidrogarne Hiszpania

Prasy hydrauliczne tej grupy służą do wygodnego prostowania profili i konstrukcji. Posiadają dwa stoły wykonane zze stali nierdzewnej, z rowkami teowymi, z zamontowanymi blokami służącymi do prostowania lub gięcia. Mocna, sztywna konstrukcja, rolki prowadzące na wejściu do przestrzeni roboczej. Stół suwaka z czterema prowadnicami cylindrycznymi, stabilizującymi. Naciski standardowe do 300 ton.

Prasa hydrauliczna bramowa, monoblokowa Hidrogarne Hiszpania.


Prasa hydrauliczna bramowa prod. Hidrogarne Hiszpania
 
Prasy hydrauliczne bramowe - monoblokowe produkcji Hidrogarne Hiszpania wyposażone są w masywną, odporną na duże obciążenia strukturę spawaną. Prasy przeznaczona są do wykonywania zadań wymagających dużych prędkości pracy oraz dużych nacisków jak tłoczenie, sztancowanie, kucie. Szerokie wyposażenie dodatkowe, poduszki, wyrzutniki, naciski do 500 ton.
 

4-kolumnowa prasa hydrauliczna Hidrogarne Hiszpania.


Prasa hydrauliczna 4-kolumnowa prod. Hidrogarne Hiszpania
Prasy hydrauliczne 4-kolumnowe Hidrogarne Hiszpania - urządzenia w których stół prasy prowadzony jest precyzyjnie na zespole kolumn, natomiast wszystkie parametry geometryczne jak i mechaniczne są wynikiem indywidualnych uzgodnień. Duże stoły pozwalają na obróbkę bardzo dużych detali. Produkowane standardowo z naciskami do 300 ton. Możliwe do 2000 ton.
 

Pozycjonery spawalnicze, manipulatory.


Prasy hydrauliczne prod. Hidrogarne Hiszpania - wykonania specjalne
Urządzenia te służą do bezpiecznego uchwytu obrabianego przedmiotu, często o dużej wadze i poddaniu go dalszej obróbce. Stół pozycjonera posiada ruch obrotowy, może podnosić i opuszczać obrabiany detal oraz ustawiać go pod różnym kątem. Pozycjonery są produkowane w kilku wielkościach : udźwig od 1 tony do 10 ton. Na życzenie mogą być wykonane większe.

Projekty specjalne.


Prasy hydrauliczne specjalne prod. Hidrogarne Hiszpania
W oparciu o nabyte doświadczenia, Hidrogarne konstruuje i wytwarza urządzenia o niestandardowych rozwiązaniach technicznych, dostosowane do specyficznych wymagań klienta, złożone np z pras, podajników, stołów podgrzewanych, sztaplarek, systemów współpracujących z robotami.  Opisz proces produkcji a my zaprojektujemy urządzenie.