Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Seria CD – wysięgowe ze stołem dolnym

O producencie
Logo HIDROGARNE

HIDROGARNE to hiszpańska firma istniejąca od 1987 roku. Zakład produkcyjny znajduje się przy trasie Barcelona – Lleida i dysponuje powierzchnią produkcyjną 4.500 metrów kwadratowych.

Firma specjalizuje się w produkcji 57 rodzajów pras hydraulicznych sklasyfikowanych w 12 kategoriach. Prasy hydrauliczne Hidrogarne Hiszpania, produkowane są standardowo w zakresie nacisku od 30 do 500 ton oraz konstrukcje specjalne projektowane wg specyficznych wymogów – do 2000 ton nacisku.

Seria CD – wysięgowe ze stołem dolnym

Struktura typu ” C ” ze stali ST-52.3, spawana elektrycznie, stabilizowana i obrabiana z dbałością o szczegóły dla uzyskania perfekcyjnej równoległości i dokładności. Projekt jest wyliczany przy użyciu metody elementów skończonych, zapewnia to precyzję i wysoką jakość wykonania. Siłownik hydrauliczny dwustronnego działania z honowanym i chromowanym cylindrem i tłoczyskiem oraz z wymienną nakładką zabezpieczająca końcówkę tłoka. Tłoczysko zabezpieczone antyobrotowo.

Regulacja skoku za pomocą suwaków na krańcówkach. Ciśnienie w układzie hydraulicznym poniżej 320 bar co zapewnia dużą trwałość i żywotność układu. Grupa hydrauliczna z dwoma prędkościami roboczymi – dojazdową (szybką) która po natrafieniu na opór (około 30 % nacisku maksymalnego) samoistnie przełącza się na prędkość roboczą (wolną)  z możliwością użycia pełnej siły nacisku. Tryby pracy manualny i półautomatyczny z selektorem trybu. Nacisk wizualizowany w tonach na manometrze z płynną regulacją nacisku. Stół dolny ze stali nierdzewnej z rowkami teowymi. Boczne osłony przykręcone do korpusu. Zarządzanie funkcjami przy pomocy pulpitu dwuręcznego.

Na życzenie są możliwe konstrukcje o większych naciskach i o różnorodnym wyposażeniu opcjonalnym.

Sprawdź też inne prasy hydrauliczne Hidrogarne

Zapytaj o produkt

logo INTE

Osoba prowadząca

Piotr Pytlak
Inżynier sprzedaży
+48 601 499 430
pp@inte.com.pl