Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Seria T – prasy hydrauliczne portalowe, prostujące

O producencie
Logo HIDROGARNE

HIDROGARNE to hiszpańska firma istniejąca od 1987 roku. Zakład produkcyjny znajduje się przy trasie Barcelona – Lleida i dysponuje powierzchnią produkcyjną 4.500 metrów kwadratowych.

Firma specjalizuje się w produkcji 57 rodzajów pras hydraulicznych sklasyfikowanych w 12 kategoriach. Prasy hydrauliczne Hidrogarne Hiszpania, produkowane są standardowo w zakresie nacisku od 30 do 500 ton oraz konstrukcje specjalne projektowane wg specyficznych wymogów – do 2000 ton nacisku.

Seria T – prasy hydrauliczne portalowe, prostujące

Prasy z serii T zostały zaprojektowane z trzema różnymi siłami nacisku – od 150 do 300 ton, ale są możliwe też konstrukcje do 600 ton nacisku.  Ich główne przeznaczenie to prostowanie konstrukcji spawanych oraz prostowanie arkuszy blachy, które uległy deformacjom.

Budowa prasy hydraulicznej portalowej umożliwia obróbkę blach czy konstrukcji o dużych gabarytach.
Dzięki ruchowi portalu wzdłuż stołu oraz głowicy wzdłuż portalu, możliwe jest przyłożenie siły w różnych miejscach obrabianego detalu bez potrzeby przesuwania go po stole. Seria pras T pracuje na ciśnieniu hydraulicznym niższym niż 320 bar dla zapewnienia większej
trwałości całego systemu hydraulicznego. Prasy z portalem przejezdnym wzdłuż stołu oraz głowicą przejezdną wzdłuż portalu.

Są to urządzenia przemysłowe o najwyższej jakości i estetyce wykonania.

Sprawdź też inne prasy hydrauliczne Hidrogarne

Zapytaj o produkt

logo INTE

Osoba prowadząca

Piotr Pytlak
Inżynier sprzedaży
+48 601 499 430
pp@inte.com.pl