Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Seria M – 4-kolumnowe

O producencie
Logo HIDROGARNE

HIDROGARNE to hiszpańska firma istniejąca od 1987 roku. Zakład produkcyjny znajduje się przy trasie Barcelona – Lleida i dysponuje powierzchnią produkcyjną 4.500 metrów kwadratowych.

Firma specjalizuje się w produkcji 57 rodzajów pras hydraulicznych sklasyfikowanych w 12 kategoriach. Prasy hydrauliczne Hidrogarne Hiszpania, produkowane są standardowo w zakresie nacisku od 30 do 500 ton oraz konstrukcje specjalne projektowane wg specyficznych wymogów – do 2000 ton nacisku.

Seria M – 4-kolumnowe

Seria ta została zaprojektowana z czterema kolumnami cylindrycznymi dla zwiększenia dokładności oraz wydajności szczególnie gdy wymagane są stoły o dużej powierzchni roboczej. Jest ona zalecana zwłaszcza do prac takich jak głębokie tłoczenie, różnorodne formowanie, tuszowanie form, prace wulkanizacyjne itp.

Prasy są sterowane za pomocą panelu 3-drożnego z systemem krańcówek ustalających pozycje dolne i górne siłownika oraz moment przejścia z prędkości szybkiej, dojazdowej do prędkości roboczej. Opcjonalnie jest możliwe zainstalowanie sterowników NC lub CNC Siemens.

Seria ta pracuje z ciśnieniem hydraulicznym nie przekraczającym 320 bar, dla zapewnienia większej trwałości całego systemu hydraulicznego.

Sprawdź też inne prasy hydrauliczne Hidrogarne

Zapytaj o produkt

logo INTE

Osoba prowadząca

Piotr Pytlak
Inżynier sprzedaży
+48 601 499 430
pp@inte.com.pl