Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Seria R – prasy hydrauliczne bramowe

O producencie
Logo HIDROGARNE

HIDROGARNE to hiszpańska firma istniejąca od 1987 roku. Zakład produkcyjny znajduje się przy trasie Barcelona – Lleida i dysponuje powierzchnią produkcyjną 4.500 metrów kwadratowych.

Firma specjalizuje się w produkcji 57 rodzajów pras hydraulicznych sklasyfikowanych w 12 kategoriach. Prasy hydrauliczne Hidrogarne Hiszpania, produkowane są standardowo w zakresie nacisku od 30 do 500 ton oraz konstrukcje specjalne projektowane wg specyficznych wymogów – do 2000 ton nacisku.

Seria R – prasy hydrauliczne bramowe

Prasy hydrauliczne bramowe, monoblokowe produkcji firmy HIDROGARNE Hiszpania, występują w zakresie od 80 do 500 ton.Mogą być używane do głębokiego tłoczenia, kucia, cięcia, formowania itd.

Mogą współpracować z urządzeniami peryferyjnymi tzn być częścią zautomatyzowanej linii produkcyjnej. Struktura pras serii R jest wykonana ze stali ST-52-3, spawana i stabilizowana cieplnie oraz poddana obróbce mechanicznej co gwarantuje jej świetną dokładność wymiarową i wysoką jakość wykonania. Ten model w wyposażeniu standardowym jest wyposażony w dwa stoły – górny i dolny.

Stoły wykonane są ze stali nierdzewnej CK-42 i wyposażone są w rowki teowe wg DIN-650. Stół górny zachowuje perfekcyjną równoległość dzięki czterem prowadnicom cylindrycznym położonym na narożach stołu oprócz siłownika centralnego.

Sprawdź też inne prasy hydrauliczne Hidrogarne

Zapytaj o produkt

logo INTE

Osoba prowadząca

Piotr Pytlak
Inżynier sprzedaży
+48 601 499 430
pp@inte.com.pl