Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Seria F – ramowe przemysłowe wzmocnione

O producencie
Logo HIDROGARNE

HIDROGARNE to hiszpańska firma istniejąca od 1987 roku. Zakład produkcyjny znajduje się przy trasie Barcelona – Lleida i dysponuje powierzchnią produkcyjną 4.500 metrów kwadratowych.

Firma specjalizuje się w produkcji 57 rodzajów pras hydraulicznych sklasyfikowanych w 12 kategoriach. Prasy hydrauliczne Hidrogarne Hiszpania, produkowane są standardowo w zakresie nacisku od 30 do 500 ton oraz konstrukcje specjalne projektowane wg specyficznych wymogów – do 2000 ton nacisku.

Seria F – ramowe przemysłowe wzmocnione

Prasa o mocniejszej strukturze niż maszyny wersji S,D,L. Korpus spawany ze stali ST52-3 wykonany z najwyższą dbałością o jakość.  Cylinder podwójnego działania, końcówka zabezpieczona wymienną nakładką, zabezpieczony antyobrotowo. Poziom zejścia i odejścia siłownika ustawiany suwakami na krańcówkach. Układ hydrauliczny z dwoma prędkościami roboczymi, praca w trybie manualnym i pół-automatycznym, aktywacja ruchu pedałami.

Tego rodzaju struktura umożliwia stosowanie większych stołów a co za tym idzie – wyrzutników i poduszek. Istnieje także możliwość zastosowania kliku siłowników obok siebie co pozwalla na jednym korpusie wykonać podwójną lub potrójną ilość operacji.

Są produkowane z naciskami od 80 do 300 ton w trzech rodzajach – FDM – ze stałym położeniem głowicy oraz FLM i FLV z głowicami ze zmiennym położeniem.

Sprawdź też inne prasy hydrauliczne Hidrogarne

Zapytaj o produkt

logo INTE

Osoba prowadząca

Piotr Pytlak
Inżynier sprzedaży
+48 601 499 430
pp@inte.com.pl