Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Seria HV – prasy poziome prostujące „bokserki”

O producencie
Logo HIDROGARNE

HIDROGARNE to hiszpańska firma istniejąca od 1987 roku. Zakład produkcyjny znajduje się przy trasie Barcelona – Lleida i dysponuje powierzchnią produkcyjną 4.500 metrów kwadratowych.

Firma specjalizuje się w produkcji 57 rodzajów pras hydraulicznych sklasyfikowanych w 12 kategoriach. Prasy hydrauliczne Hidrogarne Hiszpania, produkowane są standardowo w zakresie nacisku od 30 do 500 ton oraz konstrukcje specjalne projektowane wg specyficznych wymogów – do 2000 ton nacisku.

Seria HV – prasy poziome prostujące „bokserki”

Prasy hydrauliczne poziome prostujące „bokserki” produkcji firmy HIDROGARNE Hiszpania, używane mogą być do gięcia lub prostowania profili stalowych lub konstrukcji. Struktura prasy jest wykonana ze stali ST-52-3, – spawana i stabilizowana cieplnie oraz poddana obróbce mechanicznej co zapewnia jej doskonałą dokładność wymiarową i wysoką jakość wykonania.

Ten model w wyposażeniu standardowym posiada dwa stoły. Stół suwaka jest osadzony na cylindrze a dla stabilizacji dodatkowo posiada cztery prowadnice cylindryczne. Stół oporowy jest większy. Obydwa stoły prasy są wykonane ze stali wysokogatunkowej, oba posiadają rowki teowe „T” DIN-650, oraz bloki ze stali C45 – jeden w stole suwaka i dwa w stole oporowym. Na wejściu do przestrzeni roboczej znajdują się rolki z regulacją wysokości, pomocne przy podawaniu konstrukcji do przestrzeni roboczej prasy.

Na życzenie maszyny mogą być szeroko modyfikowane – zależnie od zapotrzebowania.

Sprawdź też inne prasy hydrauliczne Hidrogarne

Zapytaj o produkt

logo INTE

Osoba prowadząca

Piotr Pytlak
Inżynier sprzedaży
+48 601 499 430
pp@inte.com.pl