Maszyny do blachy – RICO, MG, Hidrogarne

Prostowarki hydrauliczne do blach

O producencie
LOGO MG SRL

Hydrauliczne zwijarki MG produkowane są w Fossano we Włoszech.

MG SRL to sprzedający globalnie, doświadczony i znany producent zwijarek do blachy i kształtowników istniejący od roku 1959. Rozpoczynając budowę maszyn do kształtowania blach, firma skupiła się na jakości i innowacyjności, dzięki czemu stała się topowym producentem hydraulicznych maszyn do zwijania blach wyposażonych w zaawansowane sterowania NC i CNC.

MG skupia w swojej rodzinie profesjonalistów ponad 100 osób, które aktywnie uczestniczą w rozwoju firmy, procesach produkcji i  technologii zwijania/walcowania blach, rur i profili. Każdego roku dostarczają ponad 400 maszyn w zakresie szerokości roboczej od 200 mm do 8000 mm i grubości blach od 0,2 do 300 mm dla wymagających klientów z różnych branż.

Prostowarki hydrauliczne do blach

MG produkuje pełną gamę maszyn do spłaszczania i prostowania blach. Bardzo często blachy wychodzące z linii walcowniczych mają wady wynikające z braku prostoliniowości. Powodują one trudności w dalszym przetwarzaniu i wpływają na dalsze procesy, powodując kosztowne opóźnienia w produkcji. Prostowarki MG eliminują wszelkie możliwe krzywizny i pofalowania arkuszy, zmniejszając ogólne koszty i problemy klientów.

Sprawdź też inne maszyny MG Srl Italy

Zapytaj o produkt

logo INTE

Osoba prowadząca

Paweł Kurpiasz
Inżynier sprzedaży
+48 733 993 911
pk@inte.com.pl